Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5903707352388
Wysyłka od: 11.70 PLN
Producent: Skarby Polesia

Mieszanka ziołowa "Oskrzelowa", Skarby Polesia, 50g

Ręcznie zbierana mieszanka ziół z terenów jednego z najczystszych regionów Polski, czyli Polesia. Mieszanka zawiera w sobie piękne kwiatostany ziół oraz znaczne części roślin, co potwierdza z jak wielką starannością  i pieczołowitością były zbierane. 

Skład mieszanki " Oskrzelowej":

- liście porzeczki czarnej- wspomagają oczyszczenie krwi, poprawiają krążenie krwi i pracę serca.  Likwidują obrzęki, dolegliwości reumatyczne, podagrę, stany zapalne jamy ustnej i skóry. Pomocne w spędzaniu gorączki, przy biegunkach, nieżycie żołądka i jelit, grypie i infekcjach.

- lebiodka pospolita (oregano)- ma działanie odkażające i wykrztuśne, poprawia trawienie.

- liście wierzby białej- zawierają kwas salicylowy, dlatego maja działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwreumatyczne.

- bagno zwyczajne- wspomaga leczenie lekkich infekcji górnych dróg oddechowych lub przeziębień.

- cykoria podróżnik- bardzo cenne zioło wykazujące mnóstwo cennych właściwości. Zawiera kwas cykoriowy, który jest potencjalnym lekiem przeciwcukrzycowym. Wykazuje działanie uczulające na insulinę, jak i pobudzające wydzielanie insuliny. Wykorzystywana w leczeniu żółtaczki, znacząco redukuje poziom enzymów wątrobowych ( ALAT, ASPAT) w surowicy.

- liście wiśni pospolitej- wzmacniają organizm przy przeziębieniach i infekcjach dróg oddechowych.

- bez czarny- kwiaty i owoce bzu wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające, immunomodulujące, napotne, wykrztuśne, przeciwdrobnoustrojowe.

- kwiat lipy drobnolistnej- działa przeciwgorączkowo, przeciwzapalnie, napotnie, ściągająco, uspokajająco

i przeciwskurczowo. 

- malina właściwa- zwalcza wolne rodniki w organizmie i działa przeciwzapalnie, chroni układ krwionośny i działa przeciwmiażdżycowo. Zabezpiecza układ nerwowy przed wpływem wolnych rodników. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe i przeciwnowotworowe. 

Opakowanie ma bardzo wygodne strunowe zamknięcie, co zabezpiecza przed dostawaniem się powietrza do opakowania. Opakowanie 50g

Pamiętaj aby przed zastosowaniem skonsultować się z lekarzem.

Dodatkowe informacje

  • Produkt naturalny: 

    tak

  • Vegan: 

    tak