Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5903991430410
Wysyłka od: 11.70 PLN
Producent: Skarby Polesia

Mieszanka ziołowa " Kobieca", Skarby Polesia, 50g

Ręcznie zbierana mieszanka ziół z terenów jednego z najczystszych regionów Polski, czyli Polesia. Mieszanka zawiera w sobie piękne kwiatostany ziół oraz znaczne części roślin, co potwierdza z jak wielką starannością  i pieczołowitością były zbierane. 

Skład mieszanki " Kobiecej":

- gruszyczka okrągłolistna- zwana " kobiecym ziołem", stosowana przy leczeniu chorób ginekologicznych, zrostów, niepłodności, mięśniaków macicy, krwawień z macicy, zaburzeń cyklu miesiączkowego. Poprawia funkcjonowanie układu rozrodczego i hormonalnego, zwiększając szansę na zajście w ciążę. Działa przeciwzapalnie, odkażająco na drogi moczowe, przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo, przeciwkrwotocznie.

- gruszynka jednostronna ( Borowa Matka)- działa przeciwzapalnie, przeciwustrojowo, przeciwnowotworowo, wchłanialnie, moczopędnie i przeciwbólowo. Poprawia funkcjonalność układu rozrodczego, działa wspomagająco przy chorobach ginekologicznych. Łagodzi procesy zapalne w nerkach i pęcherzu.

- szałwia lekarska- ma działanie przeciwpotne, żołądkowe, przeciwzapalne, dezynfekujące i przeciwcukrzycowe. 

- rzepik pospolity- działa antyseptycznie i silnie oczyszczająco. Wspomaga leczenie kamicy żółciowej oraz zaburzenia trawienne. Stosowany w leczeniu dolegliwości ze strony układu moczowego: kamica nerkowa, skąpomocz, zastój moczu.

- pięciornik gęsi- działa ściągająco, przeciwobrzękowo, przeciwbiegunkowo. Obkurcza naczynia krwionośne, dlatego hamuje drobne krwawienia.  Działa hamująco na rozwój grzybów i bakterii.

- rumianek pospolity- wskazany w objawowym leczeniu dolegliwości pokarmowych, tj: skurcze, rozdęcia nadbrzusza, wzdęcia i odbijanie się. Ma również właściwości przeciwutleniające i przeciwlękowe.  

- bylica pospolita- ma właściwości nasenne i uspokajające, działa moczopędnie i przeczyszczająco.

- serdecznik- działa uspokajająco, obniża ciśnienie krwi, reguluje i poprawia pracę serca. Stymuluje przepływ krwi przez macicę, dzięki czemu jest wykorzystywany w leczeniu bolesnych i nieregularnych miesiączek lub jej braku. Łagodzi dolegliwości związane z menopauzą.

- nagietek- działa przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo. Łagodzi bóle menstruacyjne i działa moczopędnie. Wykazuje świetne działanie w leczeniu grzybicy pochwy i rzęsistkowicy. 

- dziurawiec zwyczajny- wykazuje korzystny wpływ na układ pokarmowy i nerwowy. Działa rozkurczowo na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego i pobudza układ trawienny do pracy. Działa rozkurczowo na drogi żółciowe oraz wspomaga pracę wątroby.

Opakowanie ma bardzo wygodne strunowe zamknięcie, co zabezpiecza przed dostawaniem się powietrza do opakowania. Opakowanie 50g

Przed zastosowaniem skonsultuj się z lekarzem.

Dodatkowe informacje

  • Produkt naturalny: 

    tak