Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5904119609350
Wysyłka od: 11.70 PLN
Producent: Mglife

Naturalna świeca egzotyczna z ananasem, mango i pomarańczą, 120ml, Mglife.

Ręcznie robiona świeca, wykonana  wosku rzepakowego nasyconego zapachem owoców egzotycznych. Mieszanka zapachów, które przywodzą na myśl beztroskie lato, skórę rozgrzaną słońcem, beztroskę, zabawę, radość i spontaniczność. Świeca, którą można nazwać automatycznym poprawiaczem humoru. Zapach mango, pomarańczy i ananasa , wprawią w dobry nastrój, dodadzą powera i pobudzą do działania nawet w najbardziej pochmurny dzień. 

Wosk rzepakowy z którego wykonana została nasza świeca, produkowany jest na rynku Europejskim, w krajach, które nie stosują pestycydów. Dzięki temu nasz produkt zostawia znikomy ślad węglowy, a my przyczyniamy się do dbałości

o środowisko naturalne i wspieramy walkę ze zmianami klimatu. Świece Mglife wytwarzane są ręcznie w naszej manufakturze, z dbałością o każdy szczegół.

Knoty, których używamy w naszych świecach są w 100% bawełniane, powleczone naturalnymi woskami. W naszych świecach nie znajdziesz parafiny!

Czas palenia: około 25h.
Intensywność zapachu: 5/5
Nuty zapachowe: egzotyczne owoce przełamane gorzką pomarańczą
Opakowanie w duchu less waste: szklany słoiczek o objętość 120ml

Sposób użycia:

W celu równomiernego spalania się świecy - podczas pierwszego palenia, pal świecę przez trzy godziny. Każde kolejne palenie świecy powinno trwać minimum do czasu roztopienia się całej powierzchni świecy. Przed każdym zapaleniem świecy, delikatnie przytnij, bądź przykrusz knot do długości ok. 3-5mm.

Informacja:

Każda zapalona świeca to otwarty płomień, przy którym trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie zostawiaj świecy bez nadzoru osoby dorosłej. Nie używaj świecy w okolicach dzieci i zwierząt.

Dodatkowe informacje

  • Produkt naturalny: 

    tak