Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5060214480307
Wysyłka od: 11.70 PLN
Producent: If You Care

Kompostowalne wielorazowe ścierki gąbczaste 5 szt If You Care.

Wielorazowe ścierki, których możesz używać w kuchni, łazience i w całym domu. Bardzo chłonne, skutecznie wyczyszczą blaty i inne powierzchnie. Dzięki nim możesz ograniczyć zużycie ręczników papierowych, zmniejszając przy tym produkowanie odpadów. Produkt jest całkowicie naturalny, nie zawiera żadnych składników ropopochodnych. Dzięki temu, że są porowate, mają bardzo wysoką chłonność ( absorbują 20 razy więcej wody niż ważą). Włókno wykonano w opatentowanym procesie trójwymiarowego mieszania celulozy, niebielone bawełny i mirabiltu, naturalnej soli mineralnej, która zostaje wypłukana podczas produkcji. Tych 5 ściereczek może wystarczyć nawet na kilka miesięcy. Nie strzępią się nawet po wielokrotnym praniu, nie pozostawiają smug nawet na szklanych powierzchniach.

Sposób użycia:

Użyj ścierki do wytarcia rozlanego płynu lub przetarcia zabrudzonej powierzchni. Wyżmij ją, aby usunąć wodę i zwiększyć chłonność. Po użyciu wypłucz, wyżmij i pozostaw do wyschnięcia.

Co jakiś czas upierz w pralce lub zmywarce. Nie susz w suszarce.

Pielęgnacja:

Ścierki gąbczaste są bardzo trwałe, można je prać do 300 razy w temperaturze do 90°C, w pralce lub z naczyniami w zmywarce.

Są odporne na rozdarcia i ścieranie.

Skład:

70% celulozy,

30% bawełny.

Opakowanie:

Wykonane z biopolimeru ze skrobi kukurydzianej, przeznaczone do kompostowania w kompostowniach przemysłowych.

Dodatkowe informacje

  • Biodgradowalny: 

    tak

  • Produkt naturalny: 

    tak