Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5430000934466
Wysyłka od: 11.70 PLN
Producent: Bambaw

Bambusowe ręczniki papierowe wielokrotnego użytku, bardzo chłonne, rolka 20szt., Bambaw.

Bardzo chłonne i wytrzymałe bambusowe ręczniki papierowe, wielokrotnego użytku. 1 rolka zastępuje aż 65 rolek zwykłych ręczników. Obecnie używanie ręczników papierowych niemal w każdym domu jest bardzo powszechne. Niestety wygoda ma swoją cenę. Każdego dnia wycina się ponad 50000, aby zaspokoić światowe zapotrzebowanie na jednorazowe ręczniki papierowe. Takie działania maja duży wpływ na środowisko. Poza tym transport i wyrób ręczników papierowych powoduje emisję ogromnych ilości gazów cieplarnianych, a każda rolka pakowana jest w jednorazowe foliowe opakowania.

Ręczniki bambusowe Bambaw są doskonałym połączeniem wygody i ekologii. Nadają się do prania, dlatego 1 rolka zastępuję aż 65 rolek ręczników papierowych. Używając ich oszczędzasz cenne zasoby świata, chronisz środowisko i oszczędzasz swoje pieniądze. 

Skład:

Ręcznik kuchenny wielokrotnego użytku jest wykonany w 80%-90% (zależy od serii produktu, najnowsze mają już 90%) z bambusa i 10%-20% z PLA, aby zapewnić bardzo trwałe, a jednocześnie wyjątkowo chłonne ręczniki papierowe.