Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5900498027891
Wysyłka od: 11.70 PLN
Producent: Ludwik

Pianka do czyszczenia mebli i innych powierzchni, o zapachu białych kwiatów i zielonej herbaty, 750ml, Ludwik Ekologiczny.

Ekologiczna i biodegradowalna pianka do czyszczenia mebli, powierzchni drewnianych, drewnopochodnych i innych powierzchni zmywalnych. Produkt nie posiada żadnych szkodliwych substancji chemicznych.  Efektywnie usuwa odciski palców, tłuste plamy i inne zabrudzenia. Każdy chce utrzymać porządek w swoim domu na jak najwyższym poziomie, jednak tłuste plamy i odciski palców są często zmorą każdej gospodyni, zwłaszcza kiedy w domu są dzieci. Niekiedy pewne powierzchnie wymagają odpowiednich preparatów czyszczących. Pianka Ludwik jest niezwykle skuteczna, ale tez pięknie pachnie. Zapach białych kwiatów i zielonej herbaty orzeźwi Twój dom. Pianka jest bezpieczna , dzięki systemowi Antystatic zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu. Produkt oparty jest na składnikach pochodzenia naturalnego dlatego ulega całkowitej biodegradacji. Formuła pianki została przetestowana i zatwierdzona przez polską, niezależną instytucję certyfikującą, która zajmuje się badaniem produktów pod kątem spełniania wysokich kryteriów zdrowotnych i środowiskowych. Pianka dostępna jest wygodnej butelce o pojemności 750 ml – butelka ta spełnia wysokie kryteria środowiskowe oraz nadaje się do recyklingu.

Sposób użycia

Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić preparat na kilkanaście sekund, po czym przetrzeć suchą ściereczką. W przypadku silniejszych zabrudzeń czynność powtórzyć.
Właściwe dawkowanie sprzyja niższemu zużyciu wody i energii oraz zmniejszeniu zanieczyszczenia wody. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni.

Zalecenia: nie stosować na powierzchniach nielakierowanych. W razie wątpliwości zaleca się przeprowadzenie próby na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. Butelka nadaje się do ponownego napełnienia i wykorzystania.

Skład

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, konserwant (Sodium Benzoate)

Dodatkowe informacje

  • Biodgradowalny: 

    tak