Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
EAN: 8002295034373
Wysyłka od: 11.70 PLN
Producent: Winni`s

Płyn do prania wełny i delikatnych tkanin, 750ml, Winni`s.

Płyn Winni`s o zapachu różowych kwiatów. Dzięki delikatnej formule nadaje się do wełny, delikatnych tkanin i bielizny, jedwabiu. Pozostawia delikatny, przyjemny zapach. Obecne w nim roślinne środki powierzchniowo czynne są łatwo, szybko i całkowicie biodegradowalne, zostają przekształcone przez mikroorganizmy wodne w substancje naturalne. Płyn jest hipoalergiczny, dlatego może być używany do pieluszek bawełnianych oraz podpasek wielorazowych. Nie powoduje podrażnień okolic intymnych. Jest bardzo wydajny i skuteczny. Pokochały go miliony Polek. Nie testowany na zwierzętach. 

WOLNY OD NIKLU

 Dozowanie: na 4,5 kg prania (1 nakrętka = 30 ml): od 1 do 3 + 1 / 3 w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia. Dozowanie wskazane również do prania ręcznego.

Sposób użycia: Nie przepełniać bębna pralki. Prać odzież w odpowiedniej temperaturze zgodnie z zaleceniami na metce. Odwirowywać na niskich obrotach. Suszyć w cieniu z dala od bezpośredniego źródła ciepła.

Skład: 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne.  Mniej niż 5% : mydło. Inne: zapach, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone.

Opakowanie nadające się do całkowitego recyklingu.

Poj. 750ml

Dodatkowe informacje

 • Biodgradowalny: 

  tak

 • Hipoalergiczny: 

  tak

 • Nie testowany na zwierzętach: 

  tak

 • Testowany dermatologicznie: 

  tak

 • Vegan: 

  tak