Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8002849911792
Wysyłka od: 11.70 PLN
Producent: Pierpaoli Ekos

Zmiękczający płyn do płukania tkanin z dodatkiem olejku lawendowego, 1000ml, Pierpaoli Ekos.

Do produkcji płynu użyto środków powierzchniowo czynnych z surowców naturalnych pochodzących z odnawialnych źródeł. Dlatego gwarantuje to równowagę w środowisku naturalnym.  

Skuteczność płynu została potwierdzona przez  zewnętrzne laboratorium. Produkt certyfikowany , zgodny z wytycznymi o detergentach ekologicznych certyfikowanych przez ICEA. 

Produkt, opakowanie, biodegradacja i etykietowanie są przedmiotem corocznych kontroli przeprowadzonych przez Instytut Certyfikacji Etyki i Środowiska (ICEA).

EKO Detergent - Certyfikat ICEA nr OO1 EC 009 Ponadto produkt jak i wszystkie produkty oraz cała fabryka Pierpaoli spełnia "Międzynarodowy Standard" - "Stop testom na zwierzętach" Kontrolowany przez ICEA dla LAV ( Stowarzyszenie przeciwko wiwisekcji) nr 032

Instrukcja użycia:

Płukanie ręczne: Po wypraniu spłukać obficie tkaniny, a później pranie namoczyć w płynie z czystą wodą przez co najmniej 10 minut. Nie płukać na końcu. Dozowanie: 45 ml na 10 litrów wody.
Płukanie w pralce: Wlać produkt do specjalnego podajnika. 45 ml na 4,5 kg prania.

Nakrętka zawiera około 70 ml


Zalecamy przechowywanie produktu w temperaturze pokojowej. Wstrząsnąć butelkę przed użyciem. Ponieważ jest to skoncentrowany produkt, bogaty w surowce pochodzenia roślinnego, które mogłyby spowodować lekkie rozdzielenie w miarę upływu czasu. Zjawisko to jest odwracalne i nie wpływa na działanie produktu.

Dodatkowe informacje

 • Biodgradowalny: 

  tak

 • Produkt naturalny: 

  tak

 • SLS SLES FREE: 

  tak

 • Testowany dermatologicznie: 

  tak