Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 72 godzin
EAN: 4019555706004
Wysyłka od: 11.70 PLN
Producent: almawin

Płyn do płukania i zmiękczania tkanin pomarańczowy eco 750 ml - Almawin

ZASTOSOWANIE
Dozować bezpośrednio do szufladki na płyn zmiękczający. Nie używać do odzieży z mikrofibry i odzieży funkcjonalnej. Nie stosować bezpośrednio na tkaniny. Pranie w pralce (4-5 kg suchego prania): 1 nakrętka= 30 ml. Dla efektu: miękkich tkanin: 25 ml; bardzo miękkich tkanin: 30 ml; ekstra miękkich tkanin: 35 ml. Pranie ręczne: 15 ml na 5 l wody.

UWAGI
Działa drażniąco na oczy. W przypadku kontaktu z oczami: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli to możliwe. Kontynuować płukanie. W przypadku utrzymywania się podrażnienia: zgłosić się do lekarza. Pokazać lekarzowi opakowanie lub etykietę. Zawiera limonen i linalool. Może powodować reakcje alergiczne.

SKŁADNIKI
≥5% < 15% kationowe środki powierzchniowo czynne, (< 5%) środki zapachowe (kompozycja olejków zapachowych z naturalnych olejków eterycznych), limonen, linalool, olejek cytrynowy, pozostałe składniki: woda, izopropanol, kwas cytrynowy. 99% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego.

≥5 < 15% kationowe środki powierzchniowo czynne, < 5% substancje zapachowe (kompozycja z naturalnych olejków eterycznych) Limonene, Linalool, Citronellol. Pozostałe składniki: woda, izopropanol, kwas cytrynowy,99% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. zawiera Limonene i Linalool. Może powodować reakcje alergiczne.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.