Wczytuję dane...
O nas

Przyszło nam żyć w czasach, w których otaczający nas świat jest bardzo zanieczyszczony. Dotyczy to powietrza którym oddychamy, gleby którą uprawiamy i wody, którą pijemy. Niestety ludzkie organizmy nie są w stanie funkcjonować w takim środowisku prawidłowo. Dlatego wszelkiego rodzaju alergie i nietolerancje są coraz bardziej powszechne. Dotykają niemalże osób w każdym wieku, od osób dojrzałych do dzieci nawet od urodzenia.

Odkąd nasza rodzina się powiększyła, też doświadczyliśmy problemów zdrowotnych naszych córek, związanych z alergiami. Jednak poprzez tę sytuację zyskaliśmy ogromną świadomość tego, jak ważne jest to w jaki sposób się odżywiamy i jakich środków czystości i kosmetyków używamy. Doszliśmy również do wniosku, że niezwykle szkodliwa chemia otacza nas wszędzie, nawet tam gdzie byśmy tego nigdy nie spodziewali. Obecnie także media coraz bardziej uświadamiają ludzi, że warto dokonywać dobrych wyborów, przez co możemy też chronić nasze środowisko.

Dlatego też stworzyliśmy naszą firmę, bo chcemy dzielić się z Wami zdobytym doświadczeniem. Produkty, które oferujemy w naszym sklepie, są dla osób zmagających się z różnego rodzaju problemami wywołanymi alergią. Posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty.